Вхід до облікового запису

Щоб забезпечити можливість учнів проходити дистанційне навчання, для кожного учня школи було створено обліковий запис до акаунту сервісів Гугл (google.com). За допомогою створенного облікового запису учень отримує змогу приєднатися до “гугл-класу”, “гугл-диску” та інших сервісів, які будуть використовуватись для навчання.

Зайдемо до облікового запису на прикладі браузера Google Chrome

1. Відкрийте браузер Google Chrome.
  2.  Перейдіть на сторінку https://www.google.com/
Якщо ви або ваша дитина працює не за власним комп’ютером, то треба входити в режимі інкогніто (в приватному режимі). В даному випадку паролі та історія входу не будуть зберігатися.
 ‘
  1. Натискаємо “Увійти” (“Войти”)
  2. Набираємо електронну пошту повністю.
  1.  Натискаємо “Далі” (“Далее”)
  2. Вводимо пароль для першого входу в акаунт, Натискаємо “Далі” (“Далее”)
  1. Коли все буде введено правильно, вам запропонують прийняти умови роботи акаунта. Якщо ви розумієте, як працює аккаунт наданий школою  натискаєте “Прийняти” (“Принят”)
  1. Вигадуємо надійний пароль для наступних входів в акаунт.
  1. Особливістю входу в даний акаунт є те що не відразу можна побачити гугл клас в додатках Гугл (дев’ять цяточок зверху праворуч).
  1. Спочатку відкриваємо пошту. А потім знаходимо в додатках Гугл Клас  та іньші сервіси

Якщо на вашому комп’ютері в браузері вже є акаунт то можна додати також акаунт школи.