Конкурси та олімпіади

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

12 грудня 2021 року дистанційно відбувся ІІІ (обласний) етап ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учні демонстрували знання про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, висловлювали свої думки в творах на запропоновані теми.

Колоткіна Анастасія, учениця 9 класу Опорного КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», переможниця ІІ етапу, була удостоєна права захищати честь Михайлівської селищної ради й Василівського району на обласному рівні.

Наша конкурсантка показала високий результат в обласному етапі – І місце. Ученицю підготувала вчитель української мови та літератури закладу Гук Раїса Василівна.

Вітаємо Анастасію та її педагога, з великою перемогою! Бажаємо успіхів, подальших творчих злетів і перемог!

Упевнені, що кількість шанувальників рідного слова буде збільшуватися.

Бажаємо кожному педагогу і надалі сприяти піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря – поета світового рівня.

270124670_1123371571773613_2213221180145223677_n

01 грудня 2021 року проведено в заочно-дистанційній формі ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

У конкурсі взяли участь 3 учениці закладу:

·        Колоткіна Анастасія (учениця 9-А кл., вчитель Гук Р.В.), – І місце;

·        Філенко Алевтина (учениця 7-А кл., вчитель Бурцева Т.О.) – І місце;

·        Ястребова Катерина (учениця 11 кл., вчитель Науменко Л.О.) – ІІ місце.

Загальна сума 8 балів. Заклад посів І місце.

 Колоткіну Анастасію Миколаївну, ученицю 9 класу закладу направлено на обласний етап Конкурсу, який відбудеться 15.12.2021 року у дистанційному форматі

     

         На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму  виконавчого комітету Михайлівської селищної ради від 08.11.2021 № 080 «Про організацію та проведення територіального етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»» проведено територіальний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

         У Конкурсі брали участь учні закладу у двох вікових категоріях,  віком до 12 років та вікова категорія до 16 років. На Конкурс було надано різноманітні за формою та змістом роботи в чотирьох номінаціях: «література та журналістика», «образотворче мистецтво», «декоративно-прикладне мистецтво», «Комп’ютерна графіка».

  1. Тіхонова Софія (учениця 8-А кл. вчитель Тіхонова Я.О.) – Гран- прі;
  2. Нагорняк Анна (учениця 6-Б кл. вчитель Науменко Л.О.) – Гран- прі;
  3. Красніков Дмитро (учень 7-Б кл. вчитель Квіткіна І.В..) – Гран- прі;
  4. Шестаков Данило (учень 6-А кл. вчитель Касьяненко Д.В.) – Гран- прі;
  5. Ханіна Марія (учениця 5-А кл. вчитель Шувалова О.О.) – Гран- прі;
  6. Хиль Марія (учениця 8-А кл. вчитель Тіхонова Я.О.) – Гран- прі;
  7. Баранов Андрій (учень 5-Б кл. вчитель Сидоренко А.Д.) – Гран- прі;
  8. Савченко Максим (учень 4-Б кл. вчитель Черікова Т.В.) – І місце;
  9. Гапон Віктор (учень 6-А кл. вчитель Касьяненко Д.В.) – ІІ місце;
  10. Нечипуренко Олександр (учень 6-А кл. вчитель Касьяненко Д.В.) – ІІ місце;
  11. Косюк Дар’я (учениця 6-В кл. вчитель Бурцев Р.В.) – ІІ місце;
  12. Патєха Вікторія (учениця 6-В кл. вчитель Бурцев Р.В.) – ІІ місце;
  13. Синьоока Каміла (учениця 6-В кл. вчитель Бурцев Р.В.) – ІІ місце;
  14. Бойко Маргарита (учениця 9-А кл. вчитель Бойко О.В.) – ІІ місце;
  15. Работягов Єгор (учень 5-А кл. вчитель Шувалова О.О.) – ІІІ місце;
  16. Буркот Данило (учень 5-А кл. вчитель Шувалова О.О.) – ІІІ місце;
  17. Мінакова Юлія (учениця 5-В кл. вчитель Левчук Т.С.) – ІІІ місце;
  18. Стадніченко Анна (учениця 5-В кл. вчитель Левчук Т.С.) – ІІІ місце;
  19. Козарик Анастасія (учениця 5-В кл. вчитель Левчук Т.С.) – ІІІ місце;
  20. Вовк Марія (учениця 4-Б кл. вчитель Черікова Т.В.) – ІІІ місце.

08 грудня 2021 року було проведено ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика  у 2021/2022 навчальному році

У конкурсі взяли участь 3 учениці закладу:

·        Ларчева Анна (учениця 4-А кл., вчитель Крилова Л.О.) – І місце;

·        Кравченко Євгенія (учениця 9-А кл., вчитель Гук Р.В.) – І місце;

·        Городнича Софія (учениця 6-А кл., вчитель Гук Р.В.) – ІІІ місце.

Загальна сума 7 балів, заклад посів І місце.

Направлено на обласний етап Конкурсу переможців  ІІ етапу Конкурсу Ларчеву Анну Дмитрівну, ученицю 4-А класу та Кравченко Євгенію Олександрівну, ученицю 9-А класу

      На виконання наказів Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2021 № 543, відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Запорізької області від 14.12.2021 № 094 «Про підсумки обласного етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом» повідомляємо, що Конкурс відбувся за номінаціями: образотворче мистецтво та літературна творчість. У конкурсі взяли участь 5 учні закладу. На розгляд журі було представлено 5 авторських учнівських робіт з літературної творчості та з образотворчого мистецтва, усі вони визнані переможцями, а саме:

  1. Рильська Катерина (7-А кл.) – II місце,
  2. Попова Валерія (7-А кл.) – III місце,
  3. Шувалова Альбіна (8-А кл.) – III місце,
  4. Кривошея Софія (4-В кл.) – III місце,
  5. Семикіна Ксенія (3-Б кл.) – III місце.

На виконання наказів Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 22.11.2021 № 509, відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Запорізької області від 25.11.2021 № 084 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році»,  відповідного наказу директора закладу від 25.11.2021 № 239, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої  молоді, та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів району у навчальному закладі проведено I (шкільний) етап олімпіад, в якому взяли участь учні 5-11-х  класів у кількості 87 учнів з 15 предметів. 73 учні  вибороли призові місця, а саме: І місце – 17 учнів, ІІ місце – 28 учнів, ІІІ місце – 28 учнів.

 Результати участі школярів у І (шкільному) етапі предметних олімпіад:

 

 

 

О л і м п і а д и

Усього учасни-ків

М і с ц я

Призові місця  (всього)

І

ІІ

ІІІ

 

1.      

Математика

9

1

3

4

8

2.      

Українська мова

9

1

4

3

8

3.      

Біологія

3

2

1

3

4.      

Історія

5

3

2

5

5.      

Хімія

8

2

1

3

6

6.      

Трудове навчання (хлопці)

5

1

1

2

7.      

Трудове навчання (дівчата)

3

1

1

1

3

8.      

Фізика

5

1

1

2

4

9.      

Англійська мова

9

2

2

5

9

10.        

Правознавство

3

1

2

3

11.        

Географія

7

2

2

4

12.        

Астрономія

1

1

1

13.        

Інформаційні технології

4

2

2

4

14.        

Екологія

3

1

2

3

15.        

Фізкультура

13

2

4

4

10

 

Усього

87

17

28

28

73

 

Призові місця зайняли учні:

№ зп

Прізвище, імя , по батькові учня

Клас

Вчитель

М а т е м а т и к а

1.

Ханін Іван Іванович

9-А

Бойко Т.С.

2.

Шестаков Данило Сергійович

6-А

Левчук Т.С.

Українська мова та література

1.

Колоткіна Анастасія Миколаївна

9-А

Гук Р.В.

Б і о л о г і я

1.

Пінчук Поліна Олегівна

9-А

Сидоренко А.Д.

2.

Целуйко Анастасія Сергіївна

8-В

І с т о р і я

1.

Кравченко Євгенія Олександрівна

9-А

Бойко О.В.

2.

Богатирьова Єлизавета Андріївна

11

Данилюк С.З.

Трудове навчання (технічні види праці)

1.

Бойко Іван Олександрович

8-А

Бойко О.В.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

1.

Пінчук Поліна Олегівна

9-А

Білаш Т.П.

Ф і з и к а

1.

Кравченко Євгенія Олександрівна

9-А

Коваленко О.А.

2.

Тіхонова Софія Олександрівна

8-А

Англійська мова

1.

Колоткіна Анастасія Миколаївна

9-А

Нетреба І.А.

2.

Тіхонова Софія Олександрівна

8-А

П р а в о з н а в с т в о

1.

Богатирьова Єлизвата Андріївна

11

Данилюк С.З.

2.

Ханін Іван Іванович

9-А

Бойко О.В.

Г е о г р а ф і я

1.

Гоголенко Дмитро Сергійович

11

Бурцев Р.В.

Х і м і я

1.

Колоткіна Анастасія Миколаївна

9-А

Шувалова О.О.

2.

Філенко Алевтина Миколаївна

7-А

Інформаційні технології

1.

Воробйова Марія Ігорівна

9-А

Квіткіна І.В

2.

Бабаніна Поліна Віталіївна

10

Мошак С.П.

Е к о л о г і я

1.

Ястребова Катерина Олександрівна

11

Сидоренко А.Д.

Фізична культура

1.

Бойко Іван Олександрович

8-А

Федоренко О.Г.

2.

Федяніна Віолетта Олександрівна

8-Б

 

     Всі вони є учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

         На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради від 01.11.2021 № 077 «Про організацію та проведення Місячника безпеки життєдіяльності в закладах освіти Михайлівської селищної ради в 2021/2022 навчальному році в режимі онлайн». 08 грудня 2021 року проведено ІІ (територіальний) етап Місячника безпеки життєдіяльності в режимі онлайн. У рамках указаного вище Заходу проходили конкурси з п’яти наступних номінацій: «Конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя»», «Творчий конкурс «Сам собі рятівник»», «Конкурс літературних творів «Кращий пожежний – це я обережний» та «Здоровий спосіб життя»», «Конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу»».

У ІІ етапі Конкурсу було представлено 4 творчих роботи школярів закладу.  Призові місця посіли всі  творчі роботи.

 

Тіхонова

Софія

Олександрівна

Дитячий плакат на тему «Служба порятунку – 101»

«середня група»,

13 років

Тіхонова

Яніна Олександрівна,

вчитель образотворчого мистецтва

     

 І місце

Кривошея

Софія

Юріївна

Малюнок на тему «Бережіть ліс від вогню»

«молодша група»,

9 років

Тіхонова

Яніна Олександрівна,

вчитель образотворчого мистецтва

 

І місце

Шувалова

Альбіна

Олегівна

Навчальний мультимедійний посібник на тему «Пожежа – лихо для всіх»

«середня група»,

14 років

Рижкова

Анжела Анатоліївна,

вчитель предмету

«Основи здоровя»

 

 

І місце

Баланда

Андрій

 Миколайович

Номінація «Кращий пожежний-це я обережний», твір на тему «Герої – завжди поруч»

«середня група»,

13 років

Бурцева

Тетяна Олексіівна, вчитель

української мови та літератури

 

І місце

      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.08.2021 № 914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 22.11.2021 № 509 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» та відповідного наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету  Михайлівської селищної ради  від 25.11.2021 № 084 організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 навчальних предметів, у яких взяв участь 21 учень закладу. 

 Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Запорізької області від 22.12.2021 № 099 «Про результати проведення II етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіаду 2021/2022  н.р.» у ІІ етапі переможцями стали 19 учнів (90,5%, а саме І місце посіли 9 учнів (47,4 %), ІІ місце – 10 учнів (52,6%), ІІІ місце – немає. 2 учениці (9,5%) не стали переможцями у олімпіаді з інформаційних технологій (2 учениці).

Всього учні закладу набрали 47 балів і посіли І місце серед інших навчальних закладів Михайлівської  ОТГ. Олімпіади виявили  високий рівень знань інтелектуально здібних, обдарованих і талановитих учнів та результативність управлінської, психологічної, педагогічної діяльності щодо розвитку здібних і обдарованих учнів.

П р е д м е т

Кількість учасників

Зайняті місця

Всього балів

І

ІІ

ІІІ

 

1.      

Математика

2

 

2

 

4

2.      

Українська мова та література

1

1

  

3

3.      

Біологія

2

 

2

 

4

4.      

Історія

2

1

1

 

5

5.      

Географія

1

1

  

3

6.      

Фізика

2

1

1

 

5

7.      

Англійська мова

2

2

  

6

8.      

Трудове навчання:

Технічна праця

1

1

  

3

Обслуговуюча праця

1

 

1

 

2

9.      

Правознавство

2

1

1

 

5

10.        

Хімія

2

1

1

 

5

11.        

Екологія

1

 

1

 

2

12.        

Інформаційні технології

2

 

Всього

21

9

10

 

47

Переможцями районних  предметних  олімпіад визнано:

Математика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Ханін Іван

9

ІІ

Бойко Тетяна Сергіївна

2

Шестаков Данило

6

ІІ

Левчук Тетяна Сергіївна

Українська мова та література

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Колоткіна Анастасія

9

І

Гук Раїса Василівна

Географія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Гоголенко Дмитро

11

І

Бурцев Руслан Вікторович

Біологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Целуйко Анастасія

8

ІІ

Сидоренко Анна Дмитрівна

2

Пінчук Поліна

9

ІІ

Історія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Кравченко Євгенія

9

І

Бойко Олександр Вячеславович

2

Богатирьова Єлизавета

11

ІІ

Данилюк Софія Захарівна

Фізика

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Кравченко Євгенія

9

І

Коваленко Олена Анатоліївна

2

Тіхонова Софія

8

ІІ

Трудове навчання (технічна праця)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Бойко Іван

9

І

Бойко Олександр Вячеславович

Трудове навчання (обслуговуюча  праця)

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Пінчук Поліна

9

ІІ

Білаш Тетяна Петрівна

Англійська мова

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Колоткіна Анастасія

9

І

Нетреба Ірина Анатоліївна

2

Тіхонова Софія

8

І

Екологія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Ястребова Катерина

11

ІІ

Сидоренко Анна Дмитрівна

Хімія

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1

Філенко Алевтина

7

І

Шувалова Оксана Олександрівна

4

Колоткіна Анастасія

7

ІІ

Правознавство

Прізвище, ім’я

учня

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Ханін Іван

9

І

Бойко Олександр Вячеславович

2.

Богатирьова Єлизавета

11

ІІ

Данилюк Софія Захарівна

Переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад запрошено на ІІІ (обласний) етап, а саме:

Олімпіада

Прізвище. ім’я учасника

ПІБ вчителя, який підготував учасника

1

Трудове навчання (технології)

Бойко Іван

Бойко О.В.

2

Фізика

Кравченко Євгенія

Коваленко О.А.

3

Хімія

Колоткіна Анастасія

Шувалова О.О.

4

Правознавство

Ханін Іван

Бойко О.В.

5

Українська мова, література

Колоткіна Анастасія

Гук Р.В.

6

Географія

Гоголенко Дмитро

Бурцев Р.В.

7

Екологія

Ястребова Катерина

Сидоренко А.Д.

8

Історія

Кравченко Євгенія

Бойко О.В.

9

Англійська мова

Колоткіна Анастасія

Нетреба І.А.

10

Математика

Ханін Іван

Бойко Т.С.