Національно-патріотичне виховання

З любов'ю до героя

З метою популяризації образотворчого мистецтва, формування естетичного смаку та високої духовної культури, а також реалізації творчих здібностей і талантів, залучення учнівської молоді до кращих традицій національної культури та розуміння прекрасного в навколишньому середовищі, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей учні нашого закладу підтримали патріотичну благодійну акціюЗ любовю до герояв рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтвВійськові обереги вд Святого Миколая“.

День права людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людиниперший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Коли вимовляємо вираз «права людини», зазвичай йдеться про невеликий набір прав і свобод, які найчастіше називають фундаментальними правами та свободами. Без дотримання цих прав неможливе нормальне існування та розвиток людини в суспільстві. Часто їх також називають конституційними правами, тобто такими, що закріплені в конституціях держав.

Декларація прав людини не обовязкова до виконання державами і з формальноюридичної точки зору не є тим жорстким правом, яке зобовязує державу діяти в певний спосіб. Незважаючи на це, Декларація визнається універсальним і ефективним механізмом та інструментом захисту прав людини в світовому масштабі. На сьогодні акт перекладений на 360 мов, а на його базі розроблено понад 80 міжнародних договорів. В результаті його дотримання перетворилось в міжнародний звичай, тобто правило, яке ніде офіційно не закріплене, але повинно виконуватись під страхом санкцій зі сторони міжнародної спільноти.

Переглянути у facebook

День Збройних Сил України в нашому закладі

День Збройних Сил Українисвято, яке возвеличує захисників нашої держави, солдат, які несуть службу у лавах збройних сил. З нагоди свята для учнів 7-8 класів було організаваноУрок збираннярозбирання автомата“.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у 2-А класі (класний керівник Лихо Є.В.) пройшла виховна година “6 грудняДень Збройних Сил“, у ході якої учні відповідали на питання тематичної вікторини, писали листівки захисникам держави, а хлопчики отримали символічні подарунки.

Збройні сили України

Слава, гордість, міць країни!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!

Розважаємось разом

24 грудня одинадцятикласники стали учасниками першого відкритого турніру по Василівському району з тактичного пейнтболу на кубок Народного депутата України Юлії Яцик. Учні отримали масу задоволення та позитивних емоцій від такого...

Читати далі

27 жовтня Михайлівщина відзначає 78-ту річницю визволення від нацистських окупантів

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо...

Читати далі

День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі...

Читати далі